Szanowni Państwo,
zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z  Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”), celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych informujemy Państwa, iż:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oddział Pomorski Stowarzyszenia Muzealników Polskich z siedzibą w przy ul. Szerokiej 67/68 w Gdańsku.
Z administratorem danych można kontaktować się pisząc na adres administratora jak powyżej lub na adres e-mail: muzealnicy@gmail.com.
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach w celu odpowiedzi na zapytania oraz kontaktowania się z Państwem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO czyli na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania wydarzenia, którego dotyczy niniejsza korespondencja oraz do momentu wycofania przez Państwa zgody.
Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do:
1. żądania dostępu do dotyczących Państwa danych osobowych w celu sprostowania danych,
2. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
3. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
4. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych,
5. przeniesienia Państwa danych osobowych.
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Wysyłając wiadomość/podejmując kontakt wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych podanych w wiadomości, w celu udzielenia odpowiedzi oraz nawiązania kontaktu, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO.

 

autor grafiki Wilq Superbohater